העיר באר שבע חדשות ועדכונים

 

כנס באר שבע למצויינות והצטיינות

Posted by BeerShevaCity.com באר שבע חינוך on Monday, June 7, 2010 Under: חינוך
כ- 300 אנשי חינוך, מנהלים בתי ספר, מפקחים, מורים, מדריכים ורכזים השתתפו בכנס באר שבע למצוינות והצטינות.

מדובר בפרוייקט ייחודי הנושא את השם התוכנית "אמירים", אותו מובילים עיריית באר שבע, משרד החינוך, לקידום לטיפוח ולמצוינות בקרב תלמידי העיר.

התוכנית מופעלת בכל 38 בתי הספר היסודיים ברחבי באר שבע, שמטרתה לטפח את התרבות הבית ספרית לדרגת מצוינות והצטיינות, העצמת הסגל הבית ספרי והרחבת הזדמנויות הלמידה לתלמידים ומורים.

במסגרת אותה תוכנית ניתנת לתלמידים האפשרות ללמוד מתוך בחירה ועניין, שהדגש הוא למידה בקבוצות קטנות. מאז החלת התוכנית מדווחים המנהלים והמורים, על שביעות רצון מהצלחת הפרוייקט.

בכנס שהתקיים במרכז המורים השתתפו מ"מ וסגנית ראש העיר מחזיקת תיק החינוך ד"ר חפצי זוהר, ראש מינהל החינוך בעירייה דודי ליפשיץ', מנהלת המחלקה לחינוך יסודי דינה דוד, מנהלת אגף למחוננים ותלמידים מצטיינים במשרד החינוך שלומית רחמל ומפקחת המחוז יהודית בלום.

ד"ר זוהר, שמובילה את הפרוייקט אמרה בדברי הברכה למשתתפים, "היציאה אל הדרך גם היא ארוכה וקשה, היא מעניקה חרות ואפשרות לגילויים חדשים ולהזדמנויות חדשות" עוד הוסיפה ואמרה שהתוכנית אמירים מזמנת לכולם את האופק להתנסות לייחל וגם להכשל "ידוע שבין ענפיה התהייה, השאיפה והכמיהה נחבאת צמרת הידיעה ורק היא מאפשרת בכל הכנות את זריחתו של האופק למצוינות

In : חינוך 


Tags: "חפצי זוהר" "באר שבע" "חינוך" "כנס" 

אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי