העיר באר שבע חדשות ועדכונים

התקדמות נוספת בתכנית מעבר בסיסי צה"ל לדרום הארץ וחיזוק מטרופולין באר שבע

Posted by BeerShevaCity.com באר שבע עסקים on Thursday, June 3, 2010 Under: באר שבע עסקים
המועצה הארצית לתכנון ולבנייה, הפקידה להערות הציבור תכנית המאפשרת העברת יחידות צה''ל נוספות למטרופולין באר שבע.

התכנית עוסקת בהקמת ''קריית מודיעין'', בקרבת באר שבע (ממזרח לעיר וממערב לצומת שוקת) הקרייה צפויה לכלול יחידות צבאיות המצויות כיום בבסיסים קיימים באזור גוש דן.

התכנית להעברת יחידות המודיעין למטרופולין באר שבע מהווה התקדמות משמעותית נוספת בתכנית להעברת יחידות ההדרכה של צה''ל לאזור צומת הנגב (עיר הבה''דים) . נזכיר שחיל האויר כבר העביר את טייסת התובלה שלו אל בסיס נבטים, במסגרת מדיניות הממשלה להעברת יחידות צה''ל ממרכז הארץ לדרומה.

''העברת צה''ל לנגב הוא מהלך בעל חשיבות אסטרטגית ומנוף מרכזי לפיתוחו ולקידומו של מטרופולין באר שבע. זאת, בהתאם למדיניות התכנון הארצית המעודדת את הפיכת מטרופולין באר שבע לחלופה מתחרה וייחודית למטרופולינים אחרים בישראל. הקמתם של בסיסי צה''ל באזור צפויה להביא להעתקת מגורי משרתי הקבע ומשפחותיהם ולייצר הגירה חיובית של אוכלוסיה חזקה ממרכז הארץ לדרומה''.

התכנית מהווה שינוי של תכנית המתאר המחוזית, דבר זה יאפשר קידומה של התכנית המפורטת ל''קריית המודיעין'' החדשה בסמכות וועדה המחוזית לתכנון ובנייה

In : באר שבע עסקים 


Tags: עסקים באר שבע  קריית המודיעין 

אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

עוד בעסקים

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי