העיר באר שבע חדשות ועדכונים

נקודת זמן מוגדרת 2 - תערוכה

Posted by באר שבע סיטי תערוכות on Sunday, November 28, 2010 Under: אמנות

נקודת זמן מוגדרת 2 - תערוכה

השאיפה לאינטראקציה יצירתית בין אנשים שהיצירה האמנותית היא מנוע חייהם ורצון להציג אמירה חברתית בדרך אמנותית בכדי לעורר חשיבה על מציאות אנושית בתוך ההוויה הישראלית שלא מפסיקה להתמודד עם קונפליקטים לאומיים ובין אישים הובילה בקיץ 2006 את עמילי גלבמן ליוזמה אמנותית מעניינת  בשם ולא הצלחתי להגיד מאז הקבוצה השתתפה בפרוייקטים ותערוכות בארץ וברחבי העולם.  ב-2 לדצמבר ביוזמת האמן גדעון שני תפתח תערוכה משותפת לקבוצה ולאמני באר שבע והדרום תחת השם נקודת זמן מוגדרת 2

לאורך השנים ממלכות מכל העמים והדתות התקיימו על מיתוסים, המאחד ביניהם הוא החיפוש ההיסטורי והמתמיד אחר עקבות ותזמון המאורעות בעברם. יצירות אמנות הן הנצחה לנקודות הזמן, מקביל לסיפורי אגדה, הן משפיעות על בני האדם ועל הנפש החופשית ללא גבולות הבדלי גיל דת ,גזע ,ומין.

היוצר והיצירה חיים בדואליות המקיימות מתח תמידי לשאלות הנשאלות לגבי משמעויות בנקודת הזמן ויוצרים בחיי היוצר תכנים  ליצירותיו .  בין המשמעות והפרשנות האינטימית  של  היוצר על היצירה הגמורה יש מעבר,אך אותה יצירה, מקבלת שוב פרשנות מחודשת על ידי  העינים הזרות  של הצופה, המתבונן, חוקר ומציב שאלות ופרשנויות אישיות, חדשות  לאותה ראקציה ויזואלית לנקודת הזמן המונצחת ביצירה .

בתערוכה נקודת זמן מוגדרת 2 שתוצג בגלריית המרכז לאמנות חזותית מכללה ע"ש קיי בבאר שבע ,נבחנות השאלות לגבי אותם רבדים פסיכולוגיים לנקודות זמן  מוגדרות, והקשר שהזמן מקיים בתוכנו , ונשמר  עמוק בתודעה  .
התערוכה היא פאזל שמאפייניו דו- שיח עם הזהות הישראלית, עם הנצחת  נקודת זמן מוגדרת בין העבר להווה

נקודת זמן 2 תוצג בגלרייה במרכז לאמנות חזותית ע"ש קיי בבאר שבע בין ה- 2  לדצמבר  ל- 22 לדצמבר
שעות פתיחה בימים א-ה בין השעות 9:00  - 16:00
אוצרת התערוכה עמילי גלבמן משתתפים אמנים מבאר שבע והדרום וקבוצת האמנים ולא הצלחתי להגיד
In : אמנות 


Tags: "נקודת זמן 2 " "תערוכה באר שבע" "לא הצלחתי להגיד""גדעון שני" "עמילי גלבמן" "מכללת קיי" 

אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

עוד בתרבות

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי