העיר באר שבע חדשות ועדכונים

ועדת היגוי של ארגון בטרם לקידום בטיחות הילדים החלה לפעול בבאר שבע

Posted by באר שבע סיטי on Tuesday, November 30, 2010 Under: באר שבע חינוך ילדים ונוער

ועדת היגוי של ארגון בטרם לקידום בטיחות הילדים החלה לפעול בבאר שבע

ועדת היגוי של ארגון בטרם החלה השבוע לפעול בעיר באר שבע.
ארגון בטרם שם לו למטרה להתמודד בכל הקשור לניהול וקידום בטיחות של ילדים.
ארגון הבריאות העולמי הגדיר את תאונות ילדים כאחת ממגפות האלף השלישי. על פי נתוני בטרם בישראל נפגעים מדי שנה כ-180,000 ילדים המגיעים לחדרי המיון לקבלת טיפול רפואי. התאונות מתרחשות בכל מקום: בבית ובחצר, במוסדות החינוך, במרחב הציבורי ובדרכים. כדי לצמצם את הפגיעה בילדים ולהגברת המודעות התגייסו לשם כך גם הרשויות המקומיות.
בארגון בטרם מציינים שמנסיון עולמי מוכח כי רשויות מקומיות הן גורם חשוב בניהול וקידום בטיחות הילדים וצמצום היפגעותם בתאונות.
לדעת ראש הארגון יכולתן של הרשויות להשפיע על בטיחות הילדים היא רבה זאת מכיוון שפעילותן מקיפה את מכלול החיים והן אחריות על התשתיות, על מערכות החינוך ועל עוד שירותים רבים נוספים.
בוועדת ההיגוי העירונית שהתכנסה לראשונה השבוע שבראשה עומדת מ"מ ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך ד"ר חפצי זוהר, חברים אנשי מקצוע רבים בינהם ראשי אגפים בעירייה, נציגי "בטרם", ועד ההורים, המוסד לבטיחות ולגהות, משטרה, מד"א, בית החולים, חברת החשמל ועוד נציגים של גופים נוספים. מנהל בטיחות הילדים בעירייה סמי בוזגלו סקר בפני הוועדה את הפעילות העירונית המתבצעת כיום במוסדות החינוך בעיר בכל הקשור לנושא הבטיחות.
מנכ"ל ארגון "בטרם" אורלי סילבינגר תיארה את פעילות הארגון שבראשו היא עומדת והתוכנית המלאה לקידום ולבטיחות הילדים.
יו"ר "בטרם" בבאר שבע ד"ר חפצי זוהר ציינה כי יש חשיבות רבה לפעילות הוועדה ולשמירה על בטיחותם ובטחונם של ילדי באר שבע

In : באר שבע חינוך ילדים ונוער 


Tags: "באר שבע" "בטרם" "ילדים באר שבע" "חפצי זוהר" אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

 

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי