העיר באר שבע חדשות ועדכונים

עידוד ליזמות בנגב

Posted by באר שבע סיטי on Sunday, January 3, 2010 Under: באר שבע הודעות
קידום יזמות ופיתוח כלכלי הם מטרות מרכזיות בפעילותה של קרן מיראז' ישראל בנגב.

בנגב לומדים כ-25,000 סטודנטים. מתוכם יש בממוצע כ-5% יזמים אשר יכולים ליצור "יש מאין" ולבנות את מקומות העבודה של המחר. "התכנית לעידוד יזמות בנגב" היא תכנית ייחודית שקרן מיראז' ישראל פיתחה כדי לספק ליזמים בתחילת דרכם את האמצעים האישיים והמקצועיים הנחוצים לביסוס עסק. מטרת הפרויקט היא לעודד פעילות עסקית בנגב ולגרום לסטודנטים להישאר בו באמצעות יצירת מקומות עבודה ומיזמים חדשים, אשר ייצרו מצדם מקומות עבודה נוספים. קהל היעד הוא סטודנטים מהאוניברסיטאות ומכלל מוסדות הלימוד בארץ בכלל ובנגב בפרט.

 

קרן מיראז' מקיימת את התכנית זו השנה השנייה, והפעם משתתפים בתכנית 25 סטודנטים מכלל מוסדות הלימוד בנגב. מדובר בסטודנטים בעלי רעיונות למיזמים עסקיים וכלכליים בשלבי פיתוח שונים, שיתרמו כל אחד בדרכו לפיתוח הנגב.

התכנית כוללת 24 מפגשים קבוצתיים חד-שבועיים ו- 5 ימי סיורים ברחבי הנגב. במסגרת התכנית מקבלים הסטודנטים ליווי, הדרכה והכוונה עד לפתיחת העסק. הקרן משתפת פעולה עם קרנות ועם ארגונים נוספים, על מנת לסלול את דרכו של היזם למן ההתחלה ועד לפתיחת העסק.

התכנית מתקיימת במשרדי הקרן, הממוקמים במרכז הניסויים לחקלאות מדברית ברמת הנגב.

In : באר שבע הודעות 


Tags: "באר שבע" "נגב" "מיראז" "יזמות" "סטודנטים" באר שבע סיטי בפייסבוק

אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

חדשות באר שבע סיטי פרסומים אחרונים

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי