העיר באר שבע חדשות ועדכונים

פרס מצויינות על שם יעקב שבדרון הוענק לעובדים בעיריית באר שבע

Posted by באר שבע סיטי on Sunday, January 10, 2010 Under: קהילה
פרס מצוינות בתחום הרווחה על שם יעקב שבדרון ז"ל, הוענק לעובדות ועובדים שהצטיינו במיוחד בפעילותם למען הקהילה.

הפרס מוענק לראשונה על שמו של יעקב שבדרון שהיה מראשוני העיר באר שבע ופעל רבות למען תושבייה.

משפחתו של שבדרון ובמיוחד בנו גיל שממשיך את דרכו הברוכה של אביו, החליטה להנציח באמצעות תרומה ועידוד מצוינות בעשייה חברתית בתחום העבודה הסוציאלית.

חבר השופטים בראשותה של עדנה אפרים, לשעבר מנהלת בכירה באגף הרווחה, קבע 3 קטגוריות לבחירה בתחום עבודת הרווחה, עבודה סוציאלית ועבודת צוות.

בתחום הרווחה קיבל את הפרס אברהם שמאי. בתחום הסוציאלי קיבלה את הפרס רחל שמש. בקטגוריה של עבודת צוות, קיבלו את הפרס עובדי מרכז יום לנכים קשים הנמצא בשכונת רמות.
כל זוכה קיבל סכום מכובד של 5,000 שקלים. את הפרסים לזוכים המאושרים העניקו מנהלת אגף הרווחה אסתר עמר, עדנה אפרים והיוזם גיל שבדרון.

שבדרון הודיע כאות הערכה לפועלם של כלל עובדי אגף הרווחה, על החלטתו להעמיד את החווה המיוחדת שהקים ביער להב לקיום יום פעילות אגפית.

הענקת פרס המצוינות פתח את יום העיון השנתי של אגף הרווחה שהתקיים במרכז הצעירים, בו השתפפו ראש העיר רוביק דנילוביץ', סגנו אבי וורצמן, מנכ"ל העירייה אבישג אבטובי ומאות עובדי אגף הרווחה.

יום העיון התמקד בסיכום שנת העבודה החולפת וציון תוכנית ומגמות העבודה של שנת 2010. תוכנית העבודה לשנים הבאות כוללת את פרוייקט "מעגל החיים" שנועדה להוצאת משפחות ממעגל העוני והמצוקה והיא מתייחסת לארבעת מעגלי החיים ה"אני", המשפחתי, התעסוקתי ומעגל המעורבות בקהילה.

מנהלת האגף אמרה בכנס, שהמטרה היא לסייע לתושבי העיר להשתלב במערך התעסוקה והפריון להצעיד את הפרט והמשפחה למעגל חיים יצרני, תורם ועצמאי.

In : קהילה 


Tags: "באר שבע" "רווחה" "יעקב שבדרון" "פרס" "קהילה" אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

 

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי