העיר באר שבע חדשות ועדכונים

מועצת העיר באר שבע אישרה את תקציב העיר לשנת 2010 קרוב למיליארד ש"ח

Posted by באר שבע סיטי on Thursday, December 31, 2009 Under: באר שבע הודעותמועצת עיריית באר שבע אישרה אמש את תקציב עיריית באר שבע לשנת 2010. התקציב שיעמוד על כמליארד שקלים (980.665 מליון ₪) מוגש השנה בליווי תוכנית פיתוח רב שנתית בהיקף של
כ – 300 מליון שקלים ותוכניות עבודה אגפיות המגדירות את המשימות המרכזיות לצד המשימות השוטפות.

עיריית באר שבע זקפה לזכותה במהלך השנים האחרונות הישג משמעותי באיזון המערכת הכספית תוך צמצום בהיקפי הגרעון השוטף והקטנה משמעותית בהיקפי הגרעון המצטבר.

ראש העיר רוביק דנילוביץ' אמר שהתקציב טומן בחובו בשורות חשובות, בכל הנוגע לפיתוחה של העיר ולשירותים שינתנו לתושביה.

עוד הוסיף ואמר, לראשונה מתוקצבות שלוש תוכניות עוגן מרכזיות, שמטרתן להציב את החזון ארוך הטווח של העיר, לקבוע את היעדים ולפעול ליישומם באמצעות תוכנית הביצוע.

ראש העיר אמר עוד, גם בתוכנית תקציבי הפיתוח, העירייה מובילה תפישה חדשה, עם סדרי עדיפות ברורים, במסגרתה יושם דגש על הפרוייקטים הגדולים מחוללי השינוי, כמו: קריית הספורט, פארק נחל באר שבע, פארק המדע, קריית ההיי-טק, פיתוח העיר העתיקה ופרוייקטים תחבורתיים אחרים.

In : באר שבע הודעות 


Tags: "'באר שבע" "תקציב" "עירייה" "רוביק דנילוביץ" אנחנו עושים כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים באתר. לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הוויזואלי, כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר

 

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי