רשת הון סיכון לישראל מרחיבה את פעילותה בדרום

Posted by באר שבע סיטי - קהילה on Wednesday, October 20, 2010 Under: קהילה
קרן רשת הון סיכון לישראל (איויאן) הודיעה על הגברת הפעילות בתחום המיזמים החברתיים בדרום. במסגרת זו, חברה הקרן למיזם העסקי- חברתי קפה רינגלבלום הפועל בבאר שבע. בשלב הראשון תעמיד הקרן הלוואה של 100 אלף שקלים, ותצרף מטעמה את נטע כהן שיכהן כחבר הדירקטוריון של רינגלבלום.
כהן עומד בראש החברה למסחור הטכנולוגיות של אוניברסיטת בן-גוריון, "ב. ג. נגב טכנולוגיות בע"מ".

רשת הון סיכון לישראל (איויאן) הינה ארגון יזמויות והשקעות חברתיות שמביא ידע ניהולי עסקי מימון וקשרים חברתיים מעולם ההיי-טק וההון סיכון ליזמים ומייזמים חברתיים בישראל הרוצים לייצר שינוי מהותי בתשתית החברתית בעידן בו השפעה חברתית תלויה בעצמאות כלכלית.

מנכ"לית רשת הון סיכון לישראל (איויאן) דפנה מורביץ הסבירה את החלטת הקרן לתמוך במיזם באמון הרב שהם רוכשים ליזמים החברתיים והעסקיים  לעתידו של המקום ולפעילות החשובה שהוא מקדם "הצטרפותנו למיזם נעשית בלב שלם, ובהערכה ליזמים נועם הורביץ ועמותת תור המדבר ולמיזם וכן לשותפים לדרך בניהם חנוך ברקת מ'קרן דואליס' אותו אנו מכירים עוד מפעילותו כמנכ"ל אייפקס פרטנרס אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה יתרום לכל הנוגעים בדבר ובראש ובראשונה לנערים ולנערות המעורבים במיזם."

יו"ר 'קרן דואליס', חנוך ברקת בירך על שיתוף הפעולה שנרקם ועל הצטרפותו של נטע כהן לדירקטוריון שללא ספק תקדם את פעילות המיזם.
קפה רינגלבלום שבשכונה ד' בבאר שבע הינה מסעדה המציעה חווית גורמה לצד תרומה לחברה

המקום הוקם על ידי עמותת "תור המדבר" במטרה לספק מענה תעסוקתי וכישורי חיים לכ-15 בני נוער בסיכון בבאר שבע היא מעניקה הזדמנות פז לנערים מרקע בעייתי להשתלב בשוק העבודה תוך שימת דגש על חינוך מקצועיות וקבלת אחריות אישית למסעדה עובדת סוציאלית אישית המלווה את הילדים ובונה להם תכנית טיפולית נפגשת איתם אחת לשבוע לשיחה טיפולית מכשירה את הצוות ומלווה אותו

In : קהילה 


Tags: "קרן ivn" "קפה רינגלבלום" "באר שבע" 
 

פרסומים אחרונים

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי