לוגו חדש לקתדרה באר שבע בשיתוף סטודנטים מספיר

Posted by באר שבע סיטי קהילה on Tuesday, August 10, 2010 Under: קהילה

לוגו חדש לקתדרה באר שבע בשיתוף סטודנטים מספיר

צילום: רוית סרור


השבוע הושק לוגו חדש לקתדרה  בחברת כיוונים, הבחירה לקיים תחרות עיצוב בין הסטודנטים לאמנות במכללת ספיר התגלתה כמוצלחת ומקצועית

אירוע ההשקה, התקיים אתמול, יום שני, כ"ט אב, 09/08/2010 בשעה 13:00 במתנ"ס לוין באר שבע בהשתתפות: שלומי נומה, מנהל אגף חינוך תרבות וקהילה בחברת כיוונים, נתי מסינג, מנהל הקתדרה, מאוריציו סדן, ראש המגמה לעיצוב במכללת ספיר והסטודנטית הזוכה אלה יונוסוב-אבירם.

כחלק מתהליך של פיתוח, מיצוב וקידום תדמיתה החיובי של הקתדרה באר שבע החליט מסינג,מנהל הקתדרה החדש לערוך תחרות בניית לוגו חדש לקתדרה. יוזמה זאת קודמה באמצעות שיתוף פעולה בין חברת כיוונים לבין המחלקה לעיצוב בבית הספר לאמנות במכללת ספיר. זהו המשך להצלחה מהשנה שעברה בה התחרו הסטודנטים על עיצוב לוגו חגיגות ה-50 של בית החולים סורוקה.

בבריף המקצועי שגובש התבקשו הסטודנטים לבנות ולעצב לוגו המשדר זיקה לתחום תרבות והפנאי וכזה המבטא את מה שהקתדרה מייצגת. לדבריו של מאוריציו סדן, רכז המגמה לעיצוב גרפי בבית הספר לאמנות של המכללה האקדמית ספיר: "שמחנו מאד על הפנייה מהקתדרה בחברת כיוונים ונענינו מיידית לאתגר. המשימה הוצגה בפני הסטודנטים תוך ביצוע ניתוח של הלוגו הקיים במטרה להתחבר אליו רעיונית ועיצובית. הוגשו למעלה משלושים הצעות ומתוכן הועברו לקתדרה שבע העבודות הטובות ביותר שנבחרו על-ידי צוות המרצים במגמה".

בתהליך הבחירה הוצגו שבע העבודות בפני כלל עובדי כיוונים שנתבקשו לבחור את הטובה ביותר.            

הלוגו שנבחר ללוות את הקתדרה עוצב על-ידי הסטודנטית, אלה יונוסוב-אבירם ממושב תאשור אשר זכתה במלגה בגובה 1000 ש"ח

העבודה של אלה (42) ממצבת את הקתדרה בתחום העשייה התרבותית תוך שילוב של שלושה אלמנטים מרכזיים: הנבל אשר מסמל את הקשר בין האדם לתרבות המוסיקה למשך דורות, העיפרון המסמל את היצירה הויזואלית וההשכלה והאדם העומד מעל כמנצח על תזמורת הבנויה ממוסיקה, ידע ויצירתיות. השימוש במרכיב האנושי מהווה גם את החיבור בין "כיוונים" לקתדרה.

מעתה הלוגו הזוכה של אלה ילווה את הקתדרה בפרסומים ובאירועים השונים בקתדרה באר שבע.

שלומי נומה, מנהל אגף חינוך תרבות וקהילה בחברת כיוונים: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם המגמה לעיצוב בבית הספר לאמנות במכללת ספיר ומעריכים את ההשקעה של הסטודנטים שהשתתפו בתחרות עיצוב הלוגו. שיתוף פעולה זה מהווה עבורנו הזדמנות נוספת לתת ביטוי לאמנים מתפתחים מאזור הדרום".

במהלך חודש אוקטובר הקרוב תפתח שנת הפעילות בקתדרה. הקתדרה הפועלת במסגרת חברת כיוונים מקיימת פעילויות העשרה לקהל הבוגר ומציעה לתושבי באר שבע והסביבה להשתלב במערך הפעילויות הכולל מגוון רחב ומרתק של תחומים כגון: חוגים, קורסים, טיולים, הרצאות, קונצרטים, מופעי מחול אופרה והצגות

In : קהילה 


Tags: "קתדרה באר שבע" "מכללת ספיר" "מאוריציו סדן" "שלומי נומה" "נתי מסינג" "אלה יונסוב-אבירם" 
 

פרסומים אחרונים

עוד בבאר שבע סיטי

ערוצי תוכן באר שבע סיטי